Folie samochodowe

Do oklejania samochodów używamy wyłącznie sprawdzonych folii wysokiej jakości od takich producentów jak – ORCAL, M3, AVERY DENNISON, ARLON, MACTAC. Folie gwarantują wysoką trwałość oraz zachowanie oryginalnych barw przez długie lata.

Projekt oklejenia auta wykonywany jest przez naszych doświadczonych pracowników, mogą Państwo również przyjść do nas z gotowym projektem wykonanym przez swojego grafika. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi wydruki na folii charakteryzują się odpowiednim odwzorowaniem barw i dużą estetyką.

Podczas oklejenia samochodu folią najważniejsze jest doświadczenie – dzięki zrealizowaniu kilkuset oklejeń aut posiadamy specjalistyczną wiedzę i umiejętności, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonanych przez nas prac. U nas nie ma mowy o niedoróbkach i braku dbałości o szczegóły – każdy projekt traktujemy indywidualnie, a oklejanie samochodów to dla nas olbrzymia pasja.

Oferujemy oklejanie samochodów całościowo lub częściowo, a także znakowanie i branding pojazdów.

Nasi wyspecjalizowani pracownicy czekają na Twój telefon – doradzimy i odpowiemy na najbardziej szczegółowe pytania. Nie wiesz jak zabrać się za reklamę na samochodzie? To dla nas nie problem – przeanalizujemy Twoje potrzeby, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, przygotujemy projekt, wydrukujemy go na folii, a następnie okleimy Twoje auto. Zapraszamy do kontaktu!

powered by Vpozycja.pl
Copyright © 2015 Totemstudio - Oklejanie samochodów Warszawa - Wszystkie prawa zastrzeżone